ишається дві доби до завершення прийому документів для участі в міжнародному проекті «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IV: комунікаційні стратегії та відносини університет-школа».!!!!

Деталі

Доброго дня, шановні колеги!


Лишається дві доби до завершення прийому документів для участі в міжнародному проекті «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IV: комунікаційні стратегії та відносини університет-школа».
 
Організатори проекту професорТарас Фініков (президент Міжнародного Фонду досліджень освітньої політики), професор Роберт Сухарськи (декан факультету Artes Liberales Варшавського університету), професор Бондан Шляхта (декан факультету міжнародних відносин Ягелонського університету) зацікавлені в відборі на проект справді кращих, активних, "агентів змін" з середовища вищої освіти України.
 
Участь у проекті включає лекції та консультації протягом місяця в провідних уніеврситетах Республіки Польща: Варшавському та Ягелонському університетах.
 
Проект покриває видатки на траснфер, проживання та харчування учасників. 
 
Проект має на меті підготовку двох груп академічних лідерів, що мають бажання та здатні впроваджувати сучасні комунікаційні технології в практики української вищої школи (жовтень 2018 р. група G), орієнтовані на вивчення та побудову нових моделей стосунків університетів  з різноманітними навчальними закладами середньої та професійної освіти (листопад 2018 р. група H).  і передбачає інтенсивне тренінгове навчання в Україні та Польщі та підготовку й реалізацію відповідних індивідуальних мікро-проектів.
 
Ряд членів Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України брали участь у проекті "Інноваційний університет і лідерство": Ірина Дегтярьова, 2014 рік (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), Юрій Кращенко, 2015 рік, (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), Юлія Овчинникова, 2015 рік, (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), Роман Жебчук, 2017 рік (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), Володимир Стефінін, 2017 рік (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). У разі необхідності ці молоді вчені можуть надавати вичерпні консультації щодо деталей та перебігу проекту, поділися власним досвідом участі в ньому.
 
Отож, організатори проекту чекають заявки на участь до 16 вересня 2018 року (неділя) (до 18.00) на електронну пошту Міжнародного благодійного Фонду "Міжнародний фонд досліджень освітньої політики" (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
 
Більш детальна інформація про проект "Інноваційний унівеситет і лідерство" додається.
 
З повагою, Юрій Кращенко, голова Ради молодих учених при МОН

   

Всього відвідувань  

5903658
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
4410
10451
36218
68395
192847
4859682
5903658

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-08-21 12:23:27
   

Хто на сайті?  

На сайті 65 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ