Вітання з ювілеєм Омельчук Олені Володимирівні

omelchuk 161 x 217Професорсько-викладацький склад факультету фізичного виховання та спорту щиросердечно вітає доцента кафедри біологічних основ фізичного виховання та спортивних дисциплін, кандидата педагогічних наук, доцента Омельчук Олену Володимирівну з Ювілеєм! Працюючи з Вами пліч-о-пліч, ми всім колективом можемо з упевненістю сказати, що немає на світі більш впевненої і в той же час більш щирої та доброї жінки. Ви − відмінний викладач, якій по плечу виконання усіх завдань. Ви − чудовий співрозмовник, так як маєте пізнання у багатьох сферах і ґрунтовно володієте англійською мовою. Ви − справжня леді! Професорсько-викладацький склад факультету фізичного виховання та спорту радий, що може співпрацювати  з таким професіоналом, як Ви, яка завжди прийде на допомогу, допоможе молодим фахівцям і завжди йде в ногу з часом у всіх сферах життя і роботи. Від усієї душі вітаємо Вас з Ювілеєм і дякуємо Вам за Вашу чуйність і добру вдачу. Бажаємо Вам міцного здоров’я і здійснення всіх Ваших бажань!!!

Від імені професорсько-викладацького складу факультету фізичного виховання та спорту декан факультету  професор Тимошенко О.В.

Server Time: 2018-09-24 13:32:57