Досягнення збірної команди НПУ імені Драгоманова з боротьби дзюдо

У цьому навчальному році збірна команда НПУ імені Драгоманова з боротьби дзюдо захищала честь нашого вузу на двох стартах.

dzudo 03Перший - це "Фестиваль єдиноборств в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського". Карбовський Валентин - 1 місце  у ваговій категорії  до 100кг ; Ачілов Бабаназар - 1 місце у ваговій категорії до 81 кг; Ошурко Дмитро 2 місце у ваговій категорії до 81 кг; Мусанов Атахан - 3 місце у ваговій категорії до 90 кг.

kom2

Другий - Чемпіонат міста Києва серед студентів вищих навчальних закладів з боротьби дзюдо, що відбувся 28 березня 2018 року. Перше місце посіли: Карбовський Валентин у ваговій категорії до 100 кг та Кваско Надія у ваговій категорії 78 кг; друге місце у ваговій категорії до 57 кг - Маршеніна Дар'я; бронзові медалі завоювали Ачілов Бабаназар і Мусанов Атахан у ваговій категорії до 81 кг. У загальному заліку команда НПУ імені Драгоманова посіла 2 місце.

masenco 203 x 193Тренер-викладач збірної команди НПУ імені Драгоманова з боротьби Масенко Лариса Володимирівна виступила від факультету фізичного виховання та спорту на Чемпіонаті України з дзюдо серед ветеранів і стала Чемпіонкою у вазі до 70 кг.

Server Time: 2018-09-24 19:03:54